O FIRMĚ

Našimi výrobky jsme uspokojili více jak 400.000 zákazníků v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Německu, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Litvě a dokonce i v Africe. 

Naše firma se zabývá výrobou postelí, válend, pohovek a matrací již od 1989. Za tuto dobu jsme uspokojili více jak 400.000 zákazníků v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Německu, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Litvě a dokonce i v Africe. Naše výrobky spadají spíše do kategorie střední třídy s důrazem na maximální kvalitu a životnost. Vzhledem k výhodné cenové hladině našich výrobků a vlastnímu originálnímu designu jsou na trhu stále žádanější.

Naše výrobky jsou zpracovány s největší pečlivostí a zásadou dlouhé životnosti vzhledem k běžnému používání. Materiály použité na lehací plochu jsou dřevěné rámové konstrukce jako za starých dobrých časů, kdy se ještě řemeslně zpracovával nábytek. Jsou osazeny lamelami, které jsou populární svými vlastnostmi a především pro kvalitní spánek.

Za celou firmu si přeji, aby naše výrobky dlouho sloužily všem k plné spokojenosti. 

Majitel firmy Rostislav POLÁCH  

KAMENNÁ PRODEJNA

Naši erudovaní prodejci, Vám poradí s výběrem nábytku, s nastavením polohovatelné postele či s výběrem matrace. V naši prodejně také naleznete mnoho nezbytných doplňků do Vaší domácnosti.

Tým prodejců se těší na Vaši návštěvu.

© 2023 NÁBYTEK Polách, náměstí Míru 205/30, 795 01 Rýmařov, tel. 555444639, webdesign: EPARTAK.cz
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!